در بین ۱۰۰ مرکز برگزارکننده بدست آمد

۲۶ آبان ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۹ کد : ۵۰ اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۲۲
در بین ۱۰۰ مرکز برگزارکننده بدست آمد

کسب مقام دوم برگزاری امتحانات IELTS IDP توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات

دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات، مقام دوم برگزاری امتحانات IELTS IDP را از بین بیش از 100 مرکز برگزارکننده در امارات متحده عربی کسب کرده است.

در مراسم تقدیر از مراکز برگزارکننده امتحان آیلتس در کشور امارات که در تاریخ سوم نوامبر 2021 (12/08/1400) برگزار شد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات که مقام دوم را در بین 100 مرکز برگزار کننده کسب نموده است، تقدیر به عمل آمد. شایان ذکر است آزمون آیلتس توسط دو موسسه (British Council و IELTS IDP) برگزار می شود.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات در سال 2020 میلادی، همکاری خود را طی تفاهم نامه ای با مرکز IDP امارات آغاز کرد که در ابتدا تنها آزمون Paper Based (آیلتس سنتی) در محل این واحد برگزار می گردید، که در ادامه با رضایتی که از کیفیت برگزاری امتحانات و هماهنگی ها بدست آمد، موافقت گردید تمامی آزمون ها از جمله: (Computer Based) IELTS UKVI PB IELTS Test و UKVI Life Skills Test در واحد برگزار شود.

در این مراسم مذاکراتی با مسئولین IDP به منظور گشایش و توسعه مراکز برگزاری(IDP) IELTS در ایران توسط دانشگاه آزاد اسلامی به عمل آمده و IDP آمادگی ضمنی خود را در این خصوص اعلام و مقرر شد موضوع پیگیری گردد.


نظر شما :