اخبار معاونت بین الملل و امور دانشجویان غیر ایرانی

ابلاغ پیام همدردی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به وزیر تحصیلات عالی افغانستان

ابلاغ پیام همدردی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  به وزیر تحصیلات عالی افغانستان

 

به منظور ابراز همدردی با جامعه دانشگاهی و خانواده شهدای تروریستی دانشگاه کابل، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان، پیام همدردی دکتر طهرانچی را در دیدار با دکتر بصیر وزیر تحصیلات عالی افغانستان به ایشان ابلاغ نمود.  رئیس واحد افغانستان در این دیدار، ضمن عرض سلام و تسلیت ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت این واقعه دردناک، بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی در ایران آمادگی دارد جهت تداوی مجروحان این حادثه و هرگونه کمک دیگری در این زمینه، در کنار وزارت تحصیلات عالی افغانستان  باشد. 

دکتر علی صادقی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان، مجددا از وزیر تحصیلات عالی افغانستان برای سفری رسمی به ایران و بازدید از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی دعوت به عمل آورد.

در ادامه این جلسه نیز دکتر بصیر وزیر تحصیلات عالی افغانستان ضمن تشکر از همدردی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی ایران بیان داشت: ما این دلسوزی و همدلی را به فال نیک می‌گیریم و کمال تشکر را داریم. در سالهای اخیر همواره در عرصه تحصیلات حمایت های بی‌دریغ جمهوری اسلامی ایران را با خود داشته‌ایم و امیدواریم که این حمایتها همچنان ادامه داشته باشد.