اخبار معاونت بین الملل و امور دانشجویان غیر ایرانی

 

رئیس دانشکده شهرسازی دانشگاه پلی‌تکنیک میلان ایتالیا،مدیرکل روابط بین‌الملل و یک تیم 10 نفره از اعضای هیات علمی دانشگاه میلان صبح امروز از چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی در واحد علوم تحقیقات بازدید کردند. 

به گزارش گروه علم و فناوری آنا به نقل از ستاد خبری نمایشگاه پژوهشی و فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی، پروفسور فرانسیسکو بالیو، رئیس دانشکده شهرسازی پلی‌تکنیک میلان ایتالیا در بازدید از این نمایشگاه گفت: «با توجه به اینکه نخستین بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی را داشتیم، مسائل و موضوعات مهمی را دیدیم که دیدگاه‌مان را نسبت به دانشگاه آزاد اسلامی وسیع‌تر کرد». 

رئیس دانشکده شهرسازی میلان در ادامه افزود: «با توجه به اینکه دیدگاه و نگاه‌مان به دانشگاه آزاد تغییر کرد، مطمئن هستیم که به دلیل علاقه ایجاد شده بتوانیم با این دانشگاه پروژه‌ علمی و فناوری مشترکی داشته باشیم». 

پروفسور بالیو تاکید کرد: «خوشبختانه در بازدید از این نمایشگاه دیدگاه همکارانم نیز نسبت به دانشگاه آزاد اسلامی بسیار خوب ارزیابی می‌شود. از نظر تبادل علم و فناوری با ایران و دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانم بگویم نه تنها در حوزه پژوهشی بلکه در حوزه تبادل استاد و دانشجو نیز باید به تفاهم برسیم». 

وی در پایان خاطر نشان کرد: «دانشگاه میلان می‌تواند با دانشگاه آزاد در بحث تبادل دانشجو به ویژه در مقطع دانشجویان دکتری نیز جدی‌تر عمل کند».